Oferta aktualnych działek

 

Legenda do mapki:

Kolorem żółtym – zaznaczone są dostępne do kupienia działki budowlane.
Kolorem czerwonym – zaznaczone są niedostępne (sprzedane) działki budowlane.
Kolorem zielonym – zaznaczone są obszary zieleni chronionej.

Po najechaniu i kliknięciu na dostępną działkę, wyświetli się okno z numerem działki oraz jej wymiarami. Po więcej informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

 

 

 

 

Dostępne media w drodze osiedla : prąd, woda, gaz.

Fachowe doradztwo

Głównym atutem naszej firmy są ludzie!

Ludzie którzy przez wiele lat zdobywali wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu profilu naszej działalności. Nasza wiedza, zawsze jest do Państwa dyspozycji.

Doświadczenie

Zajmujemy się działkami budowlanymi od wielu, wielu lat. Przez ten czas zdobyliśmy nieocenione w tym fachu doświadczenie które pozwala nam rozwiązać każdy problem. Nasze doświadczenie, jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Oferta

W swojej ofercie posiadamy szereg różnej wielkości i kształtu dziełek budowlanych w Polsce – aktyalnie w Tarnowie Podgórnym. Poniżej znajdą Państwo interaktywną mapkę dostępnych działek.

Zieleń chroniona

Jako jedni z nielicznych na rynku, dbamy o samopoczucie i zdrowie naszych klientów. Dlatego przy oferowanych przez nas działkach, znajduje się pas zieleni chronionej który zapewnia dodatkową „zieloną” barierę dla mieszkańców. 

Działki budowlane

 

Wszystkie oferowane przez nas działki posiadają dobre warunki gruntowe. Położona są w zasięgu wszystkich potrzebnych sieci, w ładnym sąsiedztwie i wśród zieleni. Kształt oferowanych działek zapewnia swobodę w trakcie budowy i najbardziej optymalne zagospodarowanie terenu.

 

Doskonała inwestycja

 

Zakup naszych działek to także doskonała inwestycja długoterminowa. Bliskość wielkiej aglomeracji miejskiej jaką jest Poznań i bardzo dobra komunikacja to niewątpliwe atuty które pozwalają optymistycznie patrzeć w przyszłość. Tereny na których oferujemy działki, to doskonała propozycja dla ludzi którzy nie lubią miejskiego pędu a jednocześnie nie chcą mieszkać na terenach znacznie oddalonych od miasta.  

 

Kontakt

Masz pytania? Potrzebujesz dodatkowych informacji?  Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zadzwoń lub napisz. 

ul. Obornicka 52, 62-002 Złotniki, Suchy Las

LANDBUD BIS SP Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, 62-002 Złotniki, Suchy Las, ul. Obornicka 52. ; NIP: 7780158417, REGON: 632076413
Sąd rejestrowy: POZNAŃ – NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
Nr KRS: 0000446664, Siedziba: Polska, woj. wielkopolskie

Administratorem Twoich danych osobowych jest LANDBUD BIS SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA, z siedzibą w 62-002 Złotniki, Suchy Las, ul. Obornicka 52. Twoja dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.