Oferta aktualnych działek

Legenda do mapki:

Kolorem żółtym – zaznaczone są dostępne do kupienia działki budowlane.

Kolorem czerwonym – zaznaczone są niedostępne (sprzedane) działki budowlane.

Kolorem zielonym – zaznaczone są obszary zieleni chronionej.

Po najechaniu i kliknięciu na dostępną działkę, wyświetli się okno z numerem działki oraz jej wymiarami. Po więcej informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Dostępne media w drodze osiedla : prąd, woda, gaz.

Fachowe doradztwo

Głównym atutem naszej firmy są ludzie!

Ludzie którzy przez wiele lat zdobywali wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu profilu naszej działalności. Nasza wiedza, zawsze jest do Państwa dyspozycji.

Doświadczenie

Zajmujemy się działkami budowlanymi od wielu, wielu lat. Przez ten czas zdobyliśmy nieocenione w tym fachu doświadczenie które pozwala nam rozwiązać każdy problem. Nasze doświadczenie, jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Oferta

W swojej ofercie posiadamy szereg różnej wielkości i kształtu dziełek budowlanych w Polsce – aktyalnie w Tarnowie Podgórnym. Poniżej znajdą Państwo interaktywną mapkę dostępnych działek.

Zieleń chroniona

Jako jedni z nielicznych na rynku, dbamy o samopoczucie i zdrowie naszych klientów. Dlatego przy oferowanych przez nas działkach, znajduje się pas zieleni chronionej który zapewnia dodatkową „zieloną” barierę dla mieszkańców. 

 

Działki budowlane

Wszystkie oferowane przez nas działki posiadają dobre warunki gruntowe. Położona są w zasięgu wszystkich potrzebnych sieci, w ładnym sąsiedztwie i wśród zieleni. Kształt oferowanych działek zapewnia swobodę w trakcie budowy i najbardziej optymalne zagospodarowanie terenu.

Doskonała inwestycja

Zakup naszych działek to także doskonała inwestycja długoterminowa. Bliskość wielkiej aglomeracji miejskiej jaką jest Poznań i bardzo dobra komunikacja to niewątpliwe atuty które pozwalają optymistycznie patrzeć w przyszłość. Tereny na których oferujemy działki, to doskonała propozycja dla ludzi którzy nie lubią miejskiego pędu a jednocześnie nie chcą mieszkać na terenach znacznie oddalonych od miasta.  

Zapewniamy najlepszą obsługę w branży

LandBud.eu

Scroll to Top