Optymalne miejsce do życia

Gminy Tarnowo Podgórne od początku zdecydowanie się postawić na dobry klimat dla biznesu i życia mieszkańców. Bliskość Poznania, przechodząca przez gminę międzynarodowa trasa nr 92 oraz łatwy dojazd do zachodniej granicy Polski – to czynniki które zdecydowały o szybkim rozwoju tego obszaru. Wiele dużych firm ulokowało tu swoje fabryki i biura co naturalnie przyciągnęło też mniejszy biznes. Rozwój gospodarczy to w konsekwencji napływ nowych mieszkańców, a to kolejno coraz większe do zaspokojenia ich potrzeby życiowe, czyli konieczność rozwoju dalszych podmiotów gospodarczych sektora usług. Wszystko to pozwoliło zbudować trwałą bazę dochodów gminy, pozwalającą na swobodne realizowanie przez nią obowiązkowych zadań własnych. Oświata, kultura, sport i rekreacja jest na bardzo wysokim poziomie, co znacząco wpływa na komfort życia w tym miejscu. 

 

 

 

 

Fachowe doradztwo

Głównym atutem naszej firmy są ludzie!

Ludzie którzy przez wiele lat zdobywali wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu profilu naszej działalności. Nasza wiedza, zawsze jest do Państwa dyspozycji.

Doświadczenie

Zajmujemy się działkami budowlanymi od wielu, wielu lat. Przez ten czas zdobyliśmy nieocenione w tym fachu doświadczenie które pozwala nam rozwiązać każdy problem. Nasze doświadczenie, jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Oferta

W swojej ofercie posiadamy szereg różnej wielkości i kształtu dziełek budowlanych w Polsce – aktyalnie w Tarnowie Podgórnym. Poniżej znajdą Państwo interaktywną mapkę dostępnych działek.

Oferta aktualnych działek

 

Legenda do mapki:

Kolorem żółtym – zaznaczone są dostępne do kupienia działki budowlane.
Kolorem czerwonym – zaznaczone są niedostępne (sprzedane) działki budowlane.
Kolorem zielonym – zaznaczone są obszary zieleni chronionej.

Po najechaniu i kliknięciu na dostępną działkę, wyświetli się okno z numerem działki oraz jej wymiarami. Po więcej informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

 

 

 

 

Zieleń chroniona

Jako jedni z nielicznych na rynku, dbamy o samopoczucie i zdrowie naszych klientów. Dlatego przy oferowanych przez nas działkach, znajduje się pas zieleni chronionej który zapewnia dodatkową „zieloną” barierę dla mieszkańców. 

Działki budowlane

 

Wszystkie oferowane przez nas działki posiadają dobre warunki gruntowe. Położona są w zasięgu wszystkich potrzebnych sieci, w ładnym sąsiedztwie i wśród zieleni. Kształt oferowanych działek zapewnia swobodę w trakcie budowy i najbardziej optymalne zagospodarowanie terenu.

 

Doskonała inwestycja

 

Zakup naszych działek to także doskonała inwestycja długoterminowa. Bliskość wielkiej aglomeracji miejskiej jaką jest Poznań i bardzo dobra komunikacja to niewątpliwe atuty które pozwalają optymistycznie patrzeć w przyszłość. Tereny na których oferujemy działki, to doskonała propozycja dla ludzi którzy nie lubią miejskiego pędu a jednocześnie nie chcą mieszkać na terenach znacznie oddalonych od miasta.  

 

Kontakt

Masz pytania? Potrzebujesz dodatkowe informacje?  Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zadzowń lub napisz. 

ul. Wańkowicza 42, 60-462 Poznań

+48 (61) 840 73 99

601 765 144

500 226 398

509 703 162

LANDBUD BIS SP Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, ul. Wańkowicza 42, 60-462 Poznań; NIP: 7780158417, REGON: 632076413
Sąd rejestrowy: POZNAŃ – NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
Nr KRS: 0000446664, Siedziba: Polska, woj. wielkopolskie

Administratorem Twoich danych osobowych jest LANDBUD BIS SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA, z siedzibą w 60-462 Poznań, ul. Wańkowicza 42. Twoja dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.